• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان :

   اکیپ های مشترک به صورت مستمر بر روند تعطیلی اصناف غیرضروری نظارت می‌کنند

   اکیپ های مشترک به صورت مستمر بر روند تعطیلی اصناف غیرضروری نظارت می‌کنند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اکیپ های مشترک به صورت مستمر بر تعطیلی اصناف غیر ضروری در مرکز استان نظارت کرده و در سایر شهرستانها نیز این امر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

   به گزارش شاتا،امیر حسین نظری بیان کرد: با توجه به مصوبه ستاد تامین استان مبنی برتعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری تا پایان 15 فروردین ماه این امر مورد تاکید ویژه قرار گرفته است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان عنوان کرد: در همین راستا بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در شهرستان اهواز گشت های مشترک متشکل از بازرسان سازمان صمت،نماینده فرماندار،بازرسان اتاق اصناف ،نماینده شهرداری و اماکن نیروی انتظامی به صورت مستمر بر نحوه تعطیلی اصناف غیر ضروری نظارت می کنند.

   نظری در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه در اولین روز های کاری سال 99 با همکاری بسیار مناسب اصناف شاهد تعطیلی اغلب واحدهای صنفی غیر ضروری در سطح شهراهواز بودیم و باید از صاحبان واحدهای صنفی که همکاری نمودند تقدیر و تشکر کرد.

   وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت سلامت جان شهروندان روند تعطیلی اصناف غیر ضروری تا پایان 15 فروردین ماه ادامه دارد و اکیپ های نظارتی نیز به صورت مستمر بر روند تعطیلی واحدهای صنفی نظارت می کنند و با افراد متخلف برخورد قانونی صورت می گیرد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان عنوان کرد: این اکیپ ها در تمامی مناطق هشت گانه اهواز بازرسی و نظارت خواهند کرد و امیدواریم روند همکاری اصناف تا پایان 15 فرودین ادامه داشته باشد.

   نظری گفت: امروز نیز با توجه به اخطارات لازم به جز چندین مورد که واحد صنفی خود را باز کرده بودند و این امر منجر به پلمپ شد اصناف غیر ضروری تعطیل بوده و مشکل چندانی نداشتیم و باید از ارگان ها و نهادهای مختلف تقدیر و تشکر کرد.

   وی بیان کرد: در شهرستانهای دیگر استان نیز نظارت ها به صورت مستمر انجام می شود تا شاهد تعطیلی اصناف غیر ضرور باشیم.
   نظری اظهار داشت: البته این تعطیلی شامل اصناف عرضه کننده مواد غذایی، آشامیدنی، بهداشتی و کالاهای ضروری و اساسی نخواهد بود، همشهریان می توانند در صورت مشاهده فعالیت اصناف غیر ضروری مراتب را به این سازمان و اتاق اصناف گزارش دهند تا در اسرع وقت اقدامات لازم انجام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: