• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:

   تولید بیش از 2 میلیون و 500 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در آذربایجان غربی

   تولید بیش از 2 میلیون و 500 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در آذربایجان غربی

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: از اول اسفند 98 تاکنون بیش از 2 میلیون و 652 هزار لیتر ضد عفونی کننده در سطح استان تولید و جهت استفاده عموم توسط دانشگاه علوم پزشکی توزیع شده است.

   به گزارش شاتا، غلامرضا بابایی افزود: در بازه زمانی یاد شده همچنین بیش از 658 هزار لیتر الکل و بیش از 20 میلیون و 166 هزار عدد انواع دستکش لاتکس یک بار مصرف تولید و جهت توزیع با اولویت کادر درمانی بیمارستان های استان تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان گردید.

   بابایی اضافه کرد: در همین دوره زمانی با هدف کنترل بازار و جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو، بیش از یک هزار و 545 مورد بازرسی از واحد های صنفی، داروخانه ها و فروشگاه های تجهیزات پزشکی صورت گرفته که در نتیجه 125 فقره پرونده تخلف احتکار و گرانفروشی به ارزش بیش از 4 هزار و 278 میلیارد ریال کشف و جهت رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی ارجاع شده است.

   بابایی تاکید کرد: طرح تشدید بازرسی ویژه نوروز 1399 تا 15 فروردین سال جاری ادامه خواهد داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی و غیر صنفی، تولیدی، توزیعی، داروخانه ها، فروشگاه های تجهیزات پزشکی و... مطابق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد. همچنین سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری سازمان آماده دریافت هرگونه گزارشات، شکایات و پیشنهادات مردمی می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: