• از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون انجام شد:

   تشکیل 49 پرونده تخلف کالاهای بهداشتی در استان سمنان

   تشکیل 49 پرونده تخلف کالاهای بهداشتی در استان سمنان

   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در گشت‌های بازرسی مربوط به ویروس کرونا ۴۹ پرونده تخلف کالاهای بهداشتی به ارزش بیش از ۳۰۲ میلیون ریال در استان تشکیل شد.

   به گزارش شاتا، مهدی یحیایی افزود: با توجه به افزایش تقاضای شهروندان از زمان شیوع ویروس کرونا در استان سمنان تاکنون بیش از ۲۳۰ مورد بازرسی در قالب گشت مشترک از گروه کالاهای ماسک، انواع دستکش و مواد ضدعفونی انجام شده است.

   وی با اشاره به بیشترین تخلفات کشف شده در بخش اقلام بهداشتی، تصریح کرد: احتکار ماسک، دستکش و موادضدعفونی، اخفا و خودداری از فروش، گرانفروشی، ارائه نکردن فاکتور و درج نکردن قیمت بر روی کالاهای بهداشتی، در صدر تخلف‌های کشف شده از واحدهای صنفی و غیرصنفی بود.

   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: نظارت و بازرسی‌ها از مراکز پخش لوازم بهداشتی در سمنان شدت گرفت و پرونده‌های تخلف در این زمینه برای صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی این استان ارسال شد.

   یحیایی ابراز داشت: شهروندان هر گونه تخلفی مانند احتکار، گرانفروشی یا توزیع نکردن هرگونه لوازم بهداشتی و ضدعفونی را از طریق سامانه ۱۲۴ دریافت شکایت مردمی گزارش کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: