• رییس سازمان صمت و مسئول کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد کرونای لرستان خبر داد:

   توزیع بیش از 774 هزار لیتر الکل در لرستان

   توزیع بیش از 774 هزار لیتر الکل در لرستان

   رییس سازمان صمت و مسئول کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد کرونای لرستان گفت: از ابتدای اسفندماه تاکنون بیش از 774 هزار لیتر توسط 3 واحد تولیدی در سطح استان تولید و توزیع شده است.

   به گزارش شاتا، محمدرضا صفی خانی در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا که با حضور استاندار لرستان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، بیان کرد: از ابتدای اسفندماه تاکنون بیش از 774 هزار لیتر الکل توسط 3 واحد تولیدی بین داروخانه ها، ادارات، مراکز بهداشتی و درمانی و سایر بخش ها توزیع شده است.
   وی در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای اسفندماه تاکنون بیش از 800 هزار عدد ژل و مواد ضدعفونی کننده در سطح استان توزیع شده است، افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش های واحدهای تولیدی لرستان هیچگونه کمبودی در زمینه تولید مواد ضدعفونی کننده در سطح استان نداریم.

   مسئول کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد مقابله با بیماری کرونای لرستان اظهار داشت: در همین راستا 12 واحد تولید ژل و مواد ضدعفونی کننده در استان در حال فعالیت بوده و به صورت مستمر به فعالیت خود ادامه می دهند و باید از تلاش‌های شبانه روزی فعالان اقتصادی و بخش تولید لرستان تقدیر و قدردانی کرد.

   صفی خانی اظهار داشت: روزانه شاهد تولید 50 هزار ماسک در لرستان از سوی واحدهای تولیدی همچون زاگرس پوش و نساجی و سایر نهادها و ارگانها هستیم.

   وی عنوان کرد: 120 هزار لیتر آب ژاول برای ضدعفونی کردن معابر و محیط ها خریداری شده و با هماهنگی های صورت گرفته بر اساس نیاز میان شهرستانها توزیع خواهد شد و مشکلی در این زمینه نیز نداریم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای کرونا ضمن تقدیر و تشکر از صاحبان واحدهای صنفی که اقدام به بسته نگه داشتن واحد خود کرده اند، مقرر شده که اصناف غیر ضرور تا 15 فروردین ماه تعطیل باشند و در صورت تخلف اقدام به پلمپ و برخورد قضایی با آنها خواهیم کرد.

   صفی خانی گفت: انتظار می رود هم استانی های لرستانی مواد ضدعفونی کننده و الکل مورد نیاز خود را تنها از مراجع قانونی همچون دارواخانه ها و مراکز عرضه محصولات بهداشتی خریداری کرده و از استاندارد بودن آنها اطمینان حاصل نمایند

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: