• پلمپ بیش از 230 واحد صنفی متخلف در مازندران

   پلمپ بیش از 230 واحد صنفی متخلف در مازندران

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پنجم فروردین بیش از 230 واحد صنفی متخلف در مازندران پلمپ شده است.

   به گزارش شاتا؛ حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر افزود: در پی بازرسی های صورت گرفته از سطح بازار استان توسط بازرسان و ناظران این سازمان و با همکاری دستگاه های اجرایی دیگر، این واحدهای صنفی تعطیل شده اند.

   وی علت پلمپ واحدهای صنفی را عدم رعایت موازین بهداشتی و عدم رعایت مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان، مبنی بر تعطیلی واحدهای غیر ضرور اعلام و تصریح کرد: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان تمامی واحدهای صنفی سراسر مازندران به جز فروشگاه های گوشت قرمز و مرغ، سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و فروشگاه های بزرگ عرضه کننده اقلام اساسی خانوار تا تاریخ 15 فروردین ماه تعطیل می باشد.

   وی ادامه داد: بر همین اساس از کلیه متصدیان واحدهای صنفی تقاضا داریم مصوبات و تصمیمات مسئولین استانی، جهت جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا را رعایت کنند، در غیر اینصورت واحد های صنفی آنها پلمپ خواهد شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان ضمن تقدیر از بازاریان و اصناف مازندران گفت: اصناف ما در برهه های مختلف تاریخ انقلاب نشان دادند که همواره همراه و یاور نظام بوده و در این ایام نیز با مساعدت های خود جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا بار دیگر پایبندی خود به مردم و نظام را به منصه ظهور رسانده اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: