• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد:

   تشدید نظارت بر واحدهای صنفی مجاز به فعالیت در بوشهر برای رعایت نکات بهداشتی مبارزه با کرونا

   تشدید نظارت بر واحدهای صنفی مجاز به فعالیت در بوشهر برای رعایت نکات بهداشتی مبارزه با کرونا

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: بمنظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ؛ نظارت و بازرسی از واحد های صنفی مجاز به فعالیت در جهت رعایت دقیق اصول بهداشتی مبارزه با کرونا استمرار خواهد داشت.

   به گزارش شاتا؛ سید حسین حسینی با اشاره به ضرورت ادامه تعطیلی صنوف غیرضروری تا پایان 15فروردین ماه سال جاری افزود: درراستای تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا؛ نظارت مستمر و پیوسته بر واحد های صنفی ضروری نظیرسوپر مارکت ها، میوه و تره بار، فروشگاههای زنجیره ای و سایرصنوف تامین کننده مواد غذایی وداروخانه ها بمنظور رعایت ضوابط بهداشتی مبارزه با شیوع ویروس کرونا بصورت مستمر و روزانه در قالب گشت های مشترک بازرسی با حضور سایر دستگاههای اجرایی مرتبط، تیم های گشت بازرسی این سازمان در حال انجام است.

   حسینی تاکید کرد: رعایت دقیق مسائل بهداشتی نظیر استفاده از محلول ضدعفونی کننده و گذاشتن دستکش پلاستیکی یکبار مصرف و در صورت عدم وجود از کیسه فریزری برای مشتریان در ورودی واحد های صنفی الزامی بوده و درصورت عدم رعایت موارد بهداشتی برخورد قانونی خواهد شد.

   وی عنوان کرد: متصدیان واحد های صنفی هنگام فعالیت می بایست از ماسک و دستکش استفاده نموده وهمچنین از مواد شوینده و ضدعفونی کننده بطور مداوم استفاده کنند تا سلامت خود و دیگران به خطرنیافتد .

   وی اضافه کرد: استفاده از دستگاه pos (کارت خوان) جهت جلوگیری از آلودگی، ضد عفونی کردن مداوم محیط فروشگاه از دیگر نکات ضروری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شهروندان عزیز خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحد های صنفی به ویژه رعایت نکردن نکات بهداشتی در هنگام خرید مراتب را به تلفن ۱۲۴ رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان گزارش کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: