• انعقاد تفاهمنامه همکاری بین ایمیدرو و کشتیرانی جمهوری اسلامی

   با امضای غریب پور و مدرس خیابانی انجام شد؛

   انعقاد تفاهمنامه همکاری بین ایمیدرو و کشتیرانی جمهوری اسلامی

   انعقاد تفاهمنامه همکاری بین ایمیدرو و کشتیرانی جمهوری اسلامی

   سازمان ایمیدرو و گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران،تفاهمنامه همکاری در جهت رونق حمل و نقل حوزه معدن و صنایع معدنی امضا کردند و به اجرا در آوردند.

   به گزارش شاتا به نقل از ایمیدرو، تفاهمنامه فوق بین خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو و محمد رضا مدرس خیابانی مدیر عامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی به امضا رسید.

   غریب پور تاکید کرد: این تفاهمنامه از ابتدای فروردین 99 به اجرا در آمده و در این میان کارگروه دائمی و کمیته های مربوطه تشکیل شده است.

   وی درباره اهداف این سند دوجانبه گفت: مواردی از جمله اختصاص کشتی های مورد نیاز حمل کالاهای معدنی و صنایع معدنی، پایداری در حمل دریایی کالاهای وارداتی و صادراتی، کاهش هزینه حمل، ایجاد ارتباط نظام مند و بهینه سازی اسناد حمل و نقل قابل ارایه به مشتریان به منظور کاهش ریسک وجوه صادراتی، جزو اهداف تفاهمنامه امضا شده است.

   رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو تاکید کرد: طبق این سند، ایمیدرو نیاز سالانه بخش معدن و صنایع معدنی در حمل دریایی را بررسی و به کشتیرانی اعلام می کند. علاوه بر این استفاده از فرصت ها و توان در بخش حمل دریایی برای حمل محموله های بخش معدن و صنایع معدنی از جمله اقداماتی است که ایمیدرو متعهد به انجام آن شده است.

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: گروه کشتیرانی نیز ارایه خدمات با هزینه مناسب و کاهش زمان، پوشش ریسک، گسترش ارایه خدمات در بازار هدف و ... را برعهده دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: