• توزیع محموله محصولات بهداشتی مورد نیاز شهروندان استان فارس

   توزیع محموله محصولات بهداشتی مورد نیاز شهروندان استان فارس

   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد که در ۲ روز آینده محموله جدیدی حاوی محصولات بهداشتی مورد نیاز شهروندان به این استان وارد و توزیع خواهد شد.

   به گزارش شاتا، محمد ابراهیم صداقت با تاکید بر اینکه ماسک و محلول‌های ضدعفونی به میزان کافی در بازار و واحدهای تولیدی وجود دارد، در عین حال اعلام کرد که طی دو روز آینده محموله بهداشتی شامل ماسک و محلول‌های ضدعفونی و شوینده وارد استان خواهد شد.

   وی با اشاره بروز مشکل در توزیع اقلام بهداشتی به ویژه ماسک و محلول‌های شوینده و ضدعفونی در پی شیوع بیماری کرونا ویروس، گفت: جلسات متعددی با واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی برگزار شده و مقرر شد تا بازرسان مقیم در این واحدها برای نظارت بر تولید کافی مستقر شوند.

   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه بازار توزیع ماسک و محلول‌های ضدعفونی در حال کنترل برای توزیع فراگیر است، افزود: ماسک به اندازه کافی مانند همیشه در بازار وجود دارد اما زمانی که تعادل بین عرضه و تقاضا بهم می‌خورد، شاهد ایجاد قیمت کاذب در بازار خواهیم بود.

   صداقت اظهار کرد: حیطه نظارت ما در این باره تنها واحدهای فروش کالاهای بهداشتی، تجهیزاتی و پزشکی است و نظارت بر داروخانه‌ها به عهده دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و در این راستا به طور مستمر از واحدهای فروش تجهیزات پزشکی و بهداشتی بازدید می‌شود.

   وی یادآور شد: تاکنون تخلفی از سوی واحدهای فروش که منجر به تشکیل پرونده شود، نداشته‌ایم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: