• رییس سازمان صمت استان کرمانشاه خبر داد :

   ذخیره سازی میوه شب عید در سردخانه‌های استان کرمانشاه

   ذخیره سازی میوه شب عید در سردخانه‌های استان کرمانشاه

   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در بیست و سومین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفت: امسال 1000 تن پرتقال و 600 تن سیب سهمیه به استان اختصاص داده شده است که از این میزان 72 درصد پرتقال و 90 درصد سیب دروانبارها و سردخانه های استان ذخیره سازی شده است.

   به گزارش شاتا، محسن دارابی در ادامه افزود: با حمایت های صندوق توسعه کشاورزی و از محل اعتبارات این صندوق 25 میلیارد ریال برای خرید میوه شب عید در اختیار مباشر توزیع قرار داده شده است و مابقی آن را از طریق بانک ملت در حال پی گیری هستیم که امیدواریم محقق شود.

   وی با بیان مطالب فوق گفت: 2سردخانه کرمانشاه و اسلام آباد غرب محل ذخیره سازی میوه شب عید تعیین شده اند که نسبت ذخیره سازی آن 70 درصد سردخانه کرمانشاه و 30 درصد در سردخانه اسلام آباد غرب ذخیره سازی است.

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خوو از زمان توزیع و شبکه های توزیع در روزهای پایانی اسفند خبر داد و تاکید کرد: استان کرمانشاه امسال در خصوص حمل، استقرار و کیفیت میوه شب عید وضعیت مناسب تر و پایدارتری نسبت به سایر استان های کشور دارد.

   بازوند «استاندار کرمانشاه» نیز در این جلسه در خصوص برپایی نمایشگاه فروش بهاره ویژه عید نوروز گفت: اگرچه برای برگزاری نمایشگاه تاکید دارم، اما سلامت مردم از همه چیز مهمتر است و اگر دانشگاه علوم پزشکی اعلام کند برپایی نمایشگاه ممکن است مشکلی در زمینه شیوع کرونا ایجاد کند، نمایشگاه را برگزار نمی کنیم.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: