• بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه مرکز ساخت داخل ماشین سازی و تجهیزات در نمایشگاه توانمندیهای فنی و مهندسی ایرانی

   در مصلای امام خمینی(ره) انجام شد ؛

   بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه مرکز ساخت داخل ماشین سازی و تجهیزات در نمایشگاه توانمندیهای فنی و مهندسی ایرانی

   بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه مرکز ساخت داخل ماشین سازی و تجهیزات در نمایشگاه توانمندیهای فنی و مهندسی ایرانی

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی ایرانی که با محوریت رونق تولید در مصلای امام خمینی (ره) در حال برگزاری است، از غرفه مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت بازدید به عمل آورد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در این بازدید در جریان مهمترین اقدامات انجام شده توسط این مرکز در خصوص سامانه توانیران و همچنین قانون استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی قرار گرفت.

   این مرکز برای حمایت از برنامه های خودکفایی و ساخت داخل در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت امور صنایع وزارتخانه ایجاد شده است.

   گفتنی است بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان توانمندی های خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داده اند.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید به عمل آورد و در گفتگو با تولیدکنندگان، صنفتگران و فعالان حاضر در نمایشگاه از نزدیک در جریان مهمترین مسایل و مشکلات و همچنین ظرفیت ها و توانمندی های آنان قرار گرفت.

   نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی ایرانی با محوریت رونق تولید از امروز به مدت ۳ روز در مصلای امام خمینی برگزار می شود و پذیرای علاقمندان و فعالان حوزه تولید کشور خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: