• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد :

   راه اندازی مجدد کارخانه آرد خاتم بندرعباس

   راه اندازی مجدد کارخانه آرد خاتم بندرعباس

   کارخانه آرد خاتم بندرعباس به همت مسئولین استان، پس از 3 ماه تعطیلی برای بروز آوری ماشین آلات، با حضور همتی، استاندار هرمزگان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بندرعباس، مجددا آغاز به کار کرد.

   به گزارش شاتا، خلیل قاسمی گفت: کارخانه آرد خاتم که از سال 79 فعالیت خود را آغاز کرده بود، به دلایل فرسودگی ماشین آلات پس از 3 ماه توقف در تولید، مجددا فعالیت خود را آغاز کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، افزود: به دنبال عزم جدی دولت تدبیر و امید و مدیران استانی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و احیای این واحدها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، مشکلات کارخانه آرد خاتم بندرعباس در ستاد تسهیل استان بررسی و با سرمایه گذاری جدید با اعتبار 60 میلیارد ریال نوسازی و راه اندازی شد.

   قاسمی در آیین نوسازی و راه اندازی مجدد کارخانه آرد خاتم بندرعباس اعلام کرد: با اقدام جدی دولت تدبیر و امید و پیگیری های استاندار هرمزگان، واحدهای دارای مشکل شناسایی و با ارائه تسهیلات لازم به چرخه تولید بازگشتند.

   وی ادامه داد: هدفگذاری ما این است که تمامی واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل، فعال شده و به چرخه تولید باز گردند که هم اکنون این واحدها در ستاد تسهیل مصوبه دارند و با عقد قرارداد در بانک ها و ارائه تسهیلات، دوباره شروع به فعالیت می کنند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بیان کرد: هم اکنون با راه اندازی مجدد این کارخانه با ظرفیت 90 هزار تن آرد والسی و 13 هزار تن سبوس گندم در سال نشان از همت جدی دولت در احیای واحدهای تولیدی و صنعتی دارد.

   قاسمی افزود: در حال حاضر 53 نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول به کار هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: