• عدم نصب برچسب قیمت بیشترین تخلف اصناف در استان چهارمحال و بختیاری

   عدم نصب برچسب قیمت بیشترین تخلف اصناف در استان چهارمحال و بختیاری

   معاون نظارت، بازرسی و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: بی‌‎توجهی واحدهای صنفی به درج قیمت کالاها و خدمات عرضه شده به مردم، مهمترین تخلف واحدهای صنفی این استان به شمار می‌رود.

   به گزارش شاتا، بیژن بهرامی افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۵۶ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام شده که از این تعداد بازرسی، بیش از ۳ هزار تخلف به ارزش ۷۵ میلیارد ریال شناسایی شده است.

   وی، نبود درج قیمت را بیشترین تخلف صورت گرفته از سوی اصناف این استان عنوان کرد و گفت: گرانفروشی، کم‌فروشی، صدور نشدن فاکتور و بی‌توجهی نسبت به رعایت بهداشت محیط از دیگر تخلفات صورت گرفته از سوی واحدهای صنفی است استان بوده است.

   بهرامی، همچنین بیشترین تعداد تخلفات رعایت نشدن کامل بهداشت محیط را مربوط واحدهای صنفی نانوایی اعلام کرد و افزود: برای پیشگیری از این موضوع گروه‌های ویژه‌ای تشکیل شده و بر فعالیت نانوایی‌ها نظات می‎کند.

   معاون نظارت، بازرسی و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری در ادامه با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز، اظهار داشت: این طرح از اول اسفند در استان اجرا می‌شود.

   بهرامی افزود: در این طرح ۴۰ بازرسی در قالب ۲۰ تیم بر نحوه فروش اقلام مورد ن‌یاز مردم در بازار شب عید نظارت می‌کنند.

   ۴۳ هزار واحد صنفی در چهارمحال بختیاری فعال است و در این واحدها بیش از ۱۰۰ هزار نفر مشغول به کار هستند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: