• امضای تفاهم نامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش

   با حضور وزیر صمت و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد؛

   امضای تفاهم نامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش

   امضای تفاهم نامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش

   وزارت صمت ، ایدرو ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در مراسمی تفاهم نامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش را امضا کردند .

   به گزارش شاتا، این تفاهم نامه چهارجانبه در راستای هم افزایی و گسترش کارکردهای حمایتی از فعالیت های عرصه نوآوری و فناوری در راستای رونق تولید امضا شده است.

   تقویت و توسعه همکاری ها و فعالیت های مشترک در زمینه حمایت از زیست بوم فناوری در استان البرز از طریق بکارگیری ظرفیت ها و بهره برداری از امکانات زیر ساختی ، قانونی و اعتباری طرف های تفاهم نامه، تامین منابع مالی مورد نیاز برای تجاری سازی دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور، ارائه خدمات تخصصی با هدف ایجاد بستر شکل گیری و توسعه کسب و کار های نوین ، ایجاد و یا بهره گیری از نهادهای اصلی و تخصصی زیست بوم نوآوری، ایجاد و توسعه مرکز جامع خدمات مشاوره صنعتی ، معرفی شرکت های دانش بنیان جهت استقرار در سوله ها و اراضی شهرک کاوش موضوع این تفاهم نامه است .

   بر این اساس طرف های تفاهم نامه متعهد شده اند نسبت به تسهیل گری و حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور، بهره گیری از ظرفیت و توانایی شرکت های دانش بنیان و فناور در صنایع بزرگ ، برگزاری رویدادهای ترویجی، کارآفرینی و کارگاه های آموزشی با هم همکاری کنند.

   جلب مشارکت ارکان زیست بوم نوآوری برای استقرار در شهرک کاوش ، همکاری در تجهیز کامل سوله های احداث شده در شهرک کاوش، تکمیل و تجهیز شهرک کاوش به لحاظ امکانات زیر ساختی از دیگر تعهدات طرفین امضا کننده این تفاهم نامه است .

   محل اجرای تفاهم نامه شهرک تحقیقاتی کاوش از زیر مجموعه های سازمان گسترش و نوسازی محسوب می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: