• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد :

   آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ از اول اسفند در قم

   آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ از اول اسفند در قم

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی در سطح استان قم اجرا می‌شود.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی اظهار داشت: با توجه به افزایش تقاضای عمومی که در ایام پایانی سال وجود دارد، هر ساله با هدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه، ایجاد زمینه مناسب برای تامین و توزیع مایحتاج عمومی مصرف کنندگان، جلوگیری از تخلفات احتمالی، رسیدگی به گزارشات مردمی که از طریق ستاد خبری بصورت تلفنی و حضوری دریافت می‌شود و همچنین بررسی دقیق و کارشناسی طرح نظارتی ویژه ایام نورور اجرا می‌شود.

   وی افزود: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز 99 از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی با مشارکت اتاق اصناف، اداره کل تعزیرات حکومتی، اداره کل گردشگری و سایر ارگانهای مرتبط در سطح استان قم اجرا می‌شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در بخش کالایی نظارت ما شامل کالاهای اساسی و ضروری مردم که در ایام پایان سال بیشترین تقاضا را دارند از جمله حبوبات، لبنیات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روغن نباتی، میوه مخصوصا میوه طرح تنظیم بازار، آجیل و خشکبار، شیرینی‌جات، پوشاک، کیف و کفش، مواد شوینده و روغن موتور ماشین است.

   سیجانی تصریح کرد: در بخش خدماتی هم نظارت بر شرکت‌های مسافرتی هوایی و زمینی و دفاتر فروش آنها، شرکت‌های حمل و نقل درون شهری و برون شهری، اماکن تفریحی، فرهنگی، سیاحتی، زیارتی و اقامتی، غذاخوری‌ها رستوران‌ها است.

   وی اضافه کرد: در این ایام نظارت ویژه ای نظارت ویژه‌ای بر نحوه تامین، جذب، توزیع و نحوه قیمت میوه مخصوصا میوه طرح تنظیم بازار که دولت برای این ایام در نظر گرفته است، انجام می‌شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم یادآور شد: نظارت ویژه بر مراکز نگهداری کالا، سردخانه‌ها و انبارها و بررسی میزان موجودی انواع کالا مخصوصا کالاهای اساسی از دیگر برنامه‌های همکاران ما در معاونت بازرسی ونظارت واتاق اصناف وسایر دستگاههای مرتبط مانند اداره کل گردشگری و مرکز بهداشت واداره کل تعزیرات حکومتی در ایام نوروز است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: