• سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی برگزار می شود

   توسط سازمان مدیریت صنعتی؛

   سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی برگزار می شود

   سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی برگزار می شود

   در آستانه روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، سومین همایش ملی راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی با هدف هم‌ افزایی بخش های فرهنگی و صنعتی کشور، با محوریت فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در روز دوشنبه 28 بهمن ماه 1398 از ساعت 14 الی 18:30، در محل مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد.

   به گزارش شاتا، در این همایش، برخی مقامات و جمعی از مدیران، صاحبنظران، علاقمندان و دست اندرکاران امر فرهنگ و صنعت کشور حضور داشته و نیز چندین سازمان دولتی و خصوصی و تشکل علمی و تخصصی همکاری علمی دارند.

   همچنین طیف متنوعی از موضوعات مرتبط با فرهنگ صنعتی در قالب مقالات و پنل های تخصصی با هدف تبادل دانسته های علمی، کاربردی و اجرایی ارائه و تلاش می شود به توسعه فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در چهار حوزه فردی، سازمانی، ملی و حاکمیتی بپردازد.

   سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی به همت مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی و حمایت معنوی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران؛ موسسه فرهنگی اکو؛ دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام و مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: