• استاندار یزد :

   رؤسای بانک‌ها با جدیت بیشتری صنایع را همراهی کنند 

   رؤسای بانک‌ها با جدیت بیشتری صنایع را همراهی کنند 

   استاندار یزد از رؤسای بانک‌ها خواست تا با جدیت بیشتری صنایع را همراهی و برای پرداخت تسهیلات آنها اهتمام کنند. 

   به گزارش شاتا، محمدعلی طالبی، عصر یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار داشت: در مرحله معرفی واحدها به بانک تا دریافت تسهیلات خلأیی وجود دارد و متولی برای رصد و ارائه گزارش در این زمینه وجود ندارد.

   وی عنوان کرد: لازم است این فرآیند توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد رصد شود و روند کار از زمان معرفی به بانک تا دریافت تسهیلات رصد و گزارش آن به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ارائه شود.

   طالبی ادامه داد: بانک‌ها حتما طی دو هفته آینده وضعیت معرفی تبصره 18 را مورد پیگیری قرار دهند و متقاضیانی که مراجعه نکرده اند را به دبیرخانه کارگروه معرفی کنند.

   استاندار یزد بیان کرد: با توجه به روش‌های جدید تامین منابع مالی خوب است سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد کارگاه های آموزشی را تدارک ببیند تا وضعیت واحدهای تولیدی بهبود یابد.

   طالبی همچنین از رؤسای بانکها خواست: با جدیت بیشتری با صنایع همراهی کنند و اهتمام جدی تری برای پرداخت تسهیلات داشته باشند و این اهتمام را به زیرمجموعه های خود نیز اعلام کنند.

   وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در مصوبات سفر رئیس جمهور 54 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رونق اقتصادی استان در نظر گرفته شد که امیدواریم آن را هر چه سریعتر عملیاتی کنیم.

   طالبی همچنین از جهاد کشاورزی استان یزد خواست تا نسبت به تسهیلات تبصره 18 گزارش دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: