• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد:

   برگزاری اولین نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل با همکاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری در قم

   برگزاری اولین نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل با همکاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری در قم

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اولین نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل با همکاری معاونت علمی وفناوری رئیس جمهوری همزمان با دهه فجر در استان قم برگزار می شود.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی با اعلام این خبر افزود: با عنایت به اهمیت داخلی سازی مواد اولیه، قطعات، ماشین آلات وارداتی مورد نیاز بخش تولید در جهت خودکفایی و کاهش اثرات تحریمها با تاکید بر رفع نیازمندیهای وارداتی و نیازهای فناورانه واحدهای تولیدی و با توجه به سیاستهای کشور در جهت محدودیت واردات و حفظ ذخایر ارزی، این سازمان برنامه نهضت ساخت داخل قطعات و مواد وارداتی را در دستور کار خود قرار داده است.

   وی اضافه کرد: به همین منظور نمایشگاه مزبور با حضور شرکتهای دولتی مصرف کننده مواد و تجهیزات وارداتی و واحدهای تولیدی استان برگزار خواهد شد تا شرکتهای دانش بنیان، واحدهای تولیدی و اساتید و دانشجویان دانشگاهها با نیازهای فناورانه و تجهیزات وارداتی مورد نیاز این واحدها آشنا شده و گامی در جهت داخلی سازی آنها بردارند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: این نمایشگاه از 16 تا 18 بهمن ماه از ساعت 17 تا 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قم دایر خواهد بود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: