• برگزاری انتخابات اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت شهرستان سمنان

   برگزاری انتخابات اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت شهرستان سمنان

   رییس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از برگزاری انتخابات این اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت شهرستان سمنان خبر داد.

   به گزارش شاتا ، محمدرضا برون با اعلام این خبر گفت: در این انتخابات که به صورت الکترونیکی برگزار شد از مجموع 131 نفر عضو اتحادیه، 95 نفر حضور داشتند که پس از شمارش آراء آقایان احمد اخلاقی به­عنوان رئیس، محمدرضا شریعت پناهی نایب رئیس اول، حسین حاجی­سلطانی نایب رئیس دوم، حسین کهترمنش دبیر، علی­رضا همتیان خزانه­دار انتخاب شدند.

   رئیس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان افزود: آقایان کریم پیشگو و حسین کرمی به ترتیب به عنوان اعضای علی ­البدل اول و دوم هیأت مدیره انتخاب و آقای سیدعلی ­اکبر مظلوم ­حسینی به عنوان بازرس اصلی و غلام­رضا خیرخواهان به عنوان بازرس علی ­البدل اتحادیه معرفی شدند.

   گفتنی است در اجرای آیین­نامه تبصره 3 ماده 22 قانون نظام صنفی، جلسه تحویل و تحول اموال اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت شهرستان سمنان در دفتر اتحادیه با حضور اعضای هیأت اجرایی اتحادیه برگزار و از زحمات اعضای قبلی هیأت مدیره و بازرس اتحادیه تشکر و بر تلاش و پیگیری اعضای منتخب هیأت مدیره و بازرس برای اجرای قوانین و مقررات صنفی و ارتقای عملکرد و جایکاه اتحادیه تأکید شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: