• اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار

   اجرای طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار

   حسینقلی قوانلو از اجرای طرح ویژه بازرسی بر بازار از اول اسفند ماه امسال در سراسر استان مازندران خبر داد.

   به گزارش شاتا؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالا و خدمات این طرح در سراسر استان مازندران اجرا خواهد شد.


   وی افزود: انجام گشت های مشترک، تسریع در رسیدگی به گزارش ها و شکایات مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی از اهم اهداف این طرح می باشد.


   او در ادامه با اشاره به اینکه مراکز نگهداری کالاها از قبیل انبارها و سردخانه ها مورد رصد نظارتی قرار می گیرند به آن دسته از صاحبان انبارها که تاکنون مبادرت به ثبت انبار خود در سامانه جامعه انبارها نکرده اند خواست هر چه زودتر نسبت به ثبت انبار خود اقدام نمایند.


   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: در طرح ویژه نظارتی از کلیه امکانات و هم چنین توان برخی دستگاه های اجرایی استفاده خواهد شد به گونه ای که حتی در ساعات غیراداری و ایام تعطیل بازرسان این سازمان در سطح بازار حضور خواهند داشت.


   وی در پایان با اشاره به « پویش مردمی بدون قیمت نخریم » از عموم شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، احتکار، تقلب ... مراتب را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir اعلام نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: