• انجام بیش از 18 هزار مورد مورد بازرسی و نظارت در سطح بازارکردستان

   بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان 18 هزار و 395 مورد بازرسی از 24آبان لغایت 4بهمن ماه امسال از سطح بازارهای استان انجام دادند.

   به گزارش شاتا،رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 24آبان ماه لغایت 4بهمن ماه سال جاری در مجموع 18 هزار و 395 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   محمد دره وزمی با بیان کشف یک هزار و 571 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه یک هزار و 342 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 14 میلیارد و 199 میلیون و 548 هزار 551 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 959 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 395 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   دره وزمی در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: