• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:

   گزارشات مردمی در هفته گذشته منجر به تشکیل 30 پرونده برای متخلفان شد

   گزارشات مردمی در هفته گذشته منجر به تشکیل 30 پرونده برای متخلفان شد

   از 5 بهمن لغایت 11بهمن ماه امسال از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 89 مورد گزارش مردمی دریافت گردید که در رسیدگی به آنها 30 مورد تخلف احراز که منجر به تشکیل پرونده شد.

   به گزارش شاتا،رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 5بهمن ماه لغایت 11بهمن ماه سال جاری در مجموع یک هزار و 886 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   محمد دره وزمی با بیان کشف 85 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 63فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 235 میلیون و 949 هزار 360 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 89 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 30 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   دره وزمی در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: