• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد :

   افتتاح 308 میلیارد ریال طرح صنعتی و زیرساختی توسط معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جنوب کرمان

   افتتاح 308 میلیارد ریال طرح صنعتی و زیرساختی توسط معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جنوب کرمان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از افتتاح 2 طرح صنعتی و 5 طرح زیرساختی در شهرک های صنعتی جنوب کرمان توسط معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور خبر داد .

   به گزارش شاتا، مروجی فرد گفت: با دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص رسیدگی به منطقه جنوب کرمان، معاون وزیر و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور به شهرستان های جنوب کرمان سفر کرد.

   وی افزود: در این سفر با حضور معاون وزیر، کارخانه تولید انواع کولر گازی و آبی با تکنولوژی جدید که جزو طرح های دانش بنیان و همچنین طرح های اقتصاد مقاومتی جنوب کرمان می باشد به بهره برداری رسید.

   مروجی فرد ادامه داد: این کارخانه با سرمایه گذاری 60 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم 26 نفری در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی کشور قلعه گنج احداث و ظرفیت تولید سالانه 13 هزار و 600 دستگاه را دارد.

   وی همچنین با بیان اینکه تولیدات و شرایط خاص این کارخانه منحصر به فرد است، گفت: این طرح تاکنون جایی انجام نشده و طی ماه‌های آینده بحث صادرات آن به سایر مناطق کشور شروع می‌شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان همچنین افزود: دومین کارخانه صنعتی، کارخانه پارس ستیا می باشد که با سرمایه گذاری 140 میلیارد ریال زمینه اشتغال برای 30 نفر را در زمینه ذخیره سازی و نگهداری مواد غذایی در سردخانه در دمای بالای صفر درجه سانتیگراد و بسته بندی میوه، سبزی و قارچ در شهرستان عنبرآباد به وجود آورده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: