• قدردان شهدای قالیباف هستیم

   رییس مرکز ملی فرش ایران در دیدار با خانواده جانباز شهید علیرضا خراسانی:

   قدردان شهدای قالیباف هستیم

   قدردان شهدای قالیباف هستیم

   فرحناز رافع و هئیت همراه ضمن دیدار و تجلیل از شهدا، جانبازان و ایثارگران، با خانواده بزرگوار جانباز شهید علیرضا خراسانی در گلستان، با آرمان های شهیدان و مدافعان والا مقام هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

   به گزارش شاتا به نقل از مرکز ملی فرش ایران، فرحناز رافع، در دیدار با خانواده جانباز شهید علیرضا خراسانی ضمن قدردانی از ایثار و شهامت این شهید گفت: حمایت مادی و معنوی جامعه قالیبافان در ۸ سال جنگ تحمیلی نشان از فداکاری این عزیزان در دفاع از کشور بوده است و اینگونه دیدارها فرصت را در اختیارمان قرار می‌دهد تا از خانواده‌های شهدای قالیباف تجلیل کنیم.

   وی در ادامه افزود: در تلاش هستیم با کمک بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، شهدا و جانبازانی که در حوزه قالیبافی فعالیت داشتند، شناسایی ‌و ضمن قدردانی از خانواده‌هایشان، گره‌ای از مشکلات‌شان باز کنیم.

   خانواده شهید خراسانی با ابراز خرسندی از حضور رییس مرکز ملی فرش ایران در استان گلستان و دیدار با آنها درباره این شهید گفتند: حاج علیرضا خراسانی در عملیات آزادسازی خرمشهر دچار ضایعه نخاعی شد و پس از ۳۴ سال تحمل درد و رنج به فیض شهادت رسید.

   وی در حوزه قالی بافی فعالیت داشت و به دلیل علاقه بسیار زیاد به فرش از بافندگان این هنر ایرانی حمایت می‌کرد.

   در پایان، رئیس مرکز ملی فرش ضمن ارج نهادن به مقام شهدای قالیباف گفت: در اولویت‌مان است که در سفرهای استانی با خانواده‌های شهدای قالیباف دیدار کنیم و پای درددل آنها بنشینیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: