• در 9 ماه سالجاری صورت گرفت:

   صدور ۱۷۷۵ مجوز صنعتی و اشتغالزایی ۱۷۲۰ نفر در صنایع استان سمنان

   صدور ۱۷۷۵ مجوز صنعتی و اشتغالزایی ۱۷۲۰ نفر در صنایع استان سمنان

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت در 9 ماهه سال جاری، افزون بر ۴۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان صورت گرفته است.

   به گزارش شاتا، فرامرز محبوبی با اعلام این خبر گفت: در این مدت واحدهای صنعتی استان با سرمایه‌گذاری ۴۱۷۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۱۷۲۰ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

   وی تصریح کرد: در نه ماه گذشته برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر چهل و یک هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۴۱ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در نه ماه سالجاری ، ۱۷۷۵ مجوز صنعتی در استان صادر شده است ، گفت: ۱۳۳ واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و ۱۶۴۲ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

   محبوبی با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: طی پایش صورت گرفته از واحدهای تولیدی استان تا کنون ۱۸۱۲ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۵۵ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۵۱ هزار نفر در استان شده اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: