• تخفیف ۵۰ درصدی اجاره غرفه در نمایشگاه‌های داخلی جهت حضور بیشتر تشکل‌های صادراتی

   معاون وزیر صمت در حاشیه جلسه کارگروه توسعه صادرات مطرح کرد:

   تخفیف ۵۰ درصدی اجاره غرفه در نمایشگاه‌های داخلی جهت حضور بیشتر تشکل‌های صادراتی

   تخفیف ۵۰ درصدی اجاره غرفه در نمایشگاه‌های داخلی جهت حضور بیشتر تشکل‌های صادراتی

   معاون وزیر صمت با اشاره به مصوبات نخستین پیش جلسه کارگروه توسعه صادرات گفت : بر اساس این مصوبات مقرر شد تا شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با همکاری مجریان نمایشگاهی و بر اساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، تمهیدات لازم جهت حضور هر چه بیشتر تشکل‌ها و اتحادیه‌های صادراتی در نمایشگاههای داخلی را اتخاذ کنند.

   به گزارش شاتا، حمید زادبوم، در حاشیه پنجمین پیش جلسه کارگروه توسعه صادرات افزود: حضور واحدهای تولیدی صادراتی در قالب اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و تشکل‌های صادراتی در نمایشگاه‌ها بسیار ارزشمند است و به همین منظور به تشکل های صادراتی که قصد اجاره غرفه در نمایشگاه های داخلی را داشته باشند تخفیف ۵۰ درصدی داده می شود.

   دبیر کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی با اشاره به وجود بیش از ۴۰ مرکز نمایشگاهی مصوب در سراسر کشور وهمچنین برگزاری بیش از ۷۰۰ رویداد نمایشگاهی،اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای حضور تشکل‌های صادراتی در نمایشگاه‌هایی که در مراکز نمایشگاهی استان‌ها برگزار می‌شود از دیگر برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران است.

   رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پایان به نهایی شدن دستورالعمل سیاستگذاری نمایشگاه‌ها با استفاده از نظرات تشکل‌های نمایشگاهی اشاره کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در سال آینده بر اساس دستورالعمل مذکور انجام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: