• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:

   پنجمین نمایشگاه کفش استان قم برگزار می شود

   پنجمین نمایشگاه کفش استان قم برگزار می شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: امسال ۱۲۳ شرکت تولیدی در پنجمین نمایشگاه کفش استان قم حضور می‌یابند.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی اظهار داشت: امسال پنجمین نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته در قم برپا می‌شود و 123 شرکت تولیدی در آن حضور پیدا می‌کنند.

   وی افزود: این نمایشگاه از اول بهمن‌ماه سال جاری کار خود را آغاز می‌کند و علاقه‌مندان داخلی و خارجی می‌توانند تا چهارم بهمن از نمایشگاه واقع در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی قم دیدن فرمایند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: برای نخستین بار بزرگ‌ترین نشان‌های تجاری و واحدهای تولیدی کفش کشور محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

   سیجانی بیان کرد: این نمایشگاه باهدف رشد صادرات استان و معرفی برندهای برتر برپا می‌شود و 50 درصد از قم و 50 درصد از استان‌های مشهد، تهران، تبریز، همدان، قزوین و کرج در آن حضور می‌یابند.

   وی مراحل ثبت‌نام را الکترونیکی اعلام و خاطرنشان کرد: پس از اعلام فراخوان در جهت شرکت در نمایشگاه به مدت سه روز 250 شرکت تولیدی ثبت‌نام کردند، اما به دلیل کمبود فضا تنها 123 شرکت در فضای سه هزار و 500 مترمربع حضور پیدا می‌کند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با ابراز خرسندی از استقبال فعالان حوزه کفش افزود: اطلاع‌رسانی وسیع و کامل در کشور و کشورهای هدف انجام شد و 180 میهمان خارجی برای شرکت در نمایشگاه به‌صورت ویژه با دو روز اسکان رایگان در قم دعوت‌شده‌اند. مدعوین مذکور از 30 کشور مانند عراق، افغانستان، پاکستان، ازبکستان، گرجستان، ترکیه، روسیه، آذربایجان، قزاقستان، عمان، لیبی، کنیا، اوکراین، ترکمنستان، روسیه، سودان و ... می باشند.

   وی در پیان اضافه کرد : همچنین از سفیران کشورهای عراق، آذربایجان، افغانستان، ایتالیا، پاکستان، و نیجریه نیزجهت بازدید از نمایشگاه دعوت بعمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: