• اسودی اعلام کرد:

   پرداخت 9 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان

   پرداخت 9 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از ۹هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی استان خبر داد.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی در دویست و یازدهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با اعلام این خبر گفت: تا کنون ۲۶۸ واحد تولیدی استان بالغ بر ۹هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل رونق تولید و تبصره ۱۸ دریافت کرده اند.

   وی تصریح کرد: از مجموع تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی ، ۱۳۲ واحد به ارزش ۶۵۳۰ میلیارد ریال مربوط به رونق تولید و ۱۳۶ واحد به ارزش ۲۵۵۰ میلیارد ریال مربوط به بند الف تبصره ۱۸ برنامه تولید و اشتغال می باشد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: تا کنون در قالب تسهیلات رونق تولید ۹۸ ، ۴۷۹ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به ارزش حدود ۲۰ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده اند که از این تعداد ، ۳۲۰ پرونده جهت عقد قرارداد در بانکهای عامل در دست بررسی می باشد.

   وی اضافه کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه استان تا این جلسه تعداد ۱۰۳۲ واحد تولیدی مشکل دار در جلسات کارگروه مطرح و بررسی شده است که در جهت رفع موانع موجود ، ۲۲۱۹ مصوبه به تصویب اعضا رسیده است که از این تعداد ، ۷۲درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اقدام است.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه افزود: در این نشست و با تصمیم اعضای کارگروه ، ۹۷ واحد صنعتی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات از محل منابع رونق تولید ۹۸ به ارزش ۲۱۵۰میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی و همچنین مشکلات بانکی ، مالیات و تامین اجتماعی شش واحد تولیدی پاسارگاد صنعت باطری ، کربنات کلسیم آهوان ، بهنام طب ایرانیان ، باورس ، کشتارگاه پر سفید پایتخت و نور خاور شید بررسی و در خصوص بخشودگی جرایم تامین اجتماعی تعدادی از واحدهای تولیدی تصمیم گیری شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: