• ارسال 1355 پرونده تخلف صنفی در قزوین به تعزیرات حکومتی در استان قزوین

   ارسال 1355 پرونده تخلف صنفی در قزوین به تعزیرات حکومتی در استان قزوین

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۱۳۵۵ پرونده تخلف صنفی در دوماه اخیر تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

   به گزارش شاتا،سعید نبیل در پانزدهمین کارگروه تنظیم بازار استان قزوین افزود: این پرونده‌ها در قالب بازرسی‌های مستمر و با هدف کنترل بازار و جلوگیری از هرگونه تخلفات در سطح استان اجرا شد.

   وی با بیان اینکه در این مدت ۱۵۵ گشت مشترک با نهادهای نظارتی دیگر در سطح استان عملیاتی شده است، اظهار داشت: بیشترین تخلفات را در این میان گران‌فروشی با ۶۷۰ پرونده و سپس فقدان درج قیمت با ۴۹۶ پرونده تشکیل می‌دهد.

   نبیل در خصوص خرید میوه شب عید نیز اظهار داشت: پیش بینی خرید یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال، ۵۴۰ تن سیب قرمز و ۳۶۰ تن سیب زرد از باغات و انبارهای استان مازندران از سوی کمیته راهبری در حال پیگیری است.

   این مسؤول در ادامه بر ضرورت افزایش کیفیت نان در استان قزوین تاکید کرد و گفت: اکنون که نرخ نان افزایش یافته، باید کیفیت و اندازه نان نیز مورد رضایت عموم مردم باشد و هرگونه قصور در این رابطه تخت نظارت و برخورد قانونی قرار می‌گیرد.

   نبیل یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته تا در اسرع وقت اقدامات قانونی صورت پذیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: