• تبادل تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران

   در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران انجام شد:

   تبادل تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران

   تبادل تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران

   تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران منعقد شد.

   به گزارش شاتا، در آئین گشایش دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که با رویکرد بومی سازی، توسعه فنآوری و افزایش توان تأمین پایدار از 23 تا 26 دی در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران امضاء و مبادله شد.

   این تفاهم نامه همکاری در راستای تحقق برنامه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی و با هدف توسعه تعامل و همکاری بین خریداران، بهره برداران تجهیزات، قطعات و ماشین آلات صنعتی و سازندگان آن‌ها و همچنین تقویت توان رقابت پذیری صنایع کوچک و متوسط فعال در این حوزه منعقد شد.

   استفاده از ظرفیت‌های طرفین به منظور توسعه برنامه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی و استفاده از فرصت‌های بومی سازی و ظرفیت تولید داخل، همکاری در ایجاد بانک‌های اطلاعاتی، اعتبار سنجی و انجام ارزیابی‌های فنی، همکاری در تشکیل شبکه‌های کاری و اجرای برنامه‌های توانمند سازی ذینفعان از اهم محورهای همکاری مشترک در این تفاهم نامه می‌باشد.

   اصغر مصاحب معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و محمد کشانی عضو هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان فولاد ایران این تفاهم نامه همکاری را امضاء و مبادله کردند.

   دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به همت انجمن تولید کنندگان فولاد ایران و با مشارکت تمامی شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی، تأمین کنندگان مطرح داخلی و همچنین با حمایت معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدن ایران، اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران و تشکل‌های زنجیره فولاد از ۲۳ تا ۲۶ دی به مدت ۴ روز در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: