• برگزاری یکصد و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه

    برگزاری یکصد و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه

   در یکصد و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع در کرمانشاه، مشکلات احداث تاسیسات و بنگاه های اقتصادی در حریم راه ها مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

   به گزارش شاتا؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با بیان این مطلب که باید از تمامی ظرفیت های قانونی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به منظور فعالسازی واحدهای تولیدی راکد استفاده کنیم؛ گفت:از عمده دستاوردهای این ستاد اصلاح و بهبود فرایندهای مربوط به سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی است به طوریکه با استفاده از ظرفیت های قانونی می توان مشکلات بر سر راه سرمایه گذاری برداشته شود.

   حاتمی افزود: با هم افزایی و تشریک مساعی اعضای کارگروه ستاد تسهیل باید مشکلات بین ادارات مرتبط با صدور مجوزها فعالیت اقتصادی برداشته شود؛ به طوریکه سرمایه گذار نباید در کش و قوس اختلافات ادارات درگیر شود.

   وی در خاتمه این نکته را به دستگاههای اجرایی استان یادآور شد که گام های توسعه باید هماهنگ و متوازن برداشته شود، توجه به یک بخش را فدای بخش های دیگر نکنیم.

   یکصد و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور دکتر حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه،مهندس دارابی رییس سازمان صمت استان کرمانشاه،مهندس قبادی مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه،مهندس کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان،دکترقادری مدیرکل میراث فرهنگی استان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: