• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :

   مشکلی در زمینه تامین و قیمت اقلام خوراکی در استان نداریم

   مشکلی در زمینه تامین و قیمت اقلام خوراکی در استان نداریم

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در کارگروه تنظیم بازار استان با اعلام خبر فوق گفت: در مورد کنترل قیمت گوشت قرمز گوسفند، گاو ، گوساله و شتر در استان مشکلی وجود ندارد و بهای این فراورده نسبت به استان‌های همجوار کمتر است.

   به گزارش شاتا، محمدرضا علمدار یزدی اضافه کرد: براساس گزارش ارائه شده، قیمت هرکیلوگرم تخم مرغ ۸۹ هزار ریال( قیمت مصوب کشوری) است و با مشکلی خاصی در استان روبرو نشدیم.

   وی اظهار داشت: در حال حاضر مرغ کشتار روز از قرار کیلویی ۱۲۹ هزار ریال( قیمت مصوب ملی) در اختیار مصرف کنندگان گذاشته می شود و مقرر شد در مورد کرایه حمل و نقل مرغ در هفته جاری با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و اتحادیه مرغداران کمیته ای تشکیل شود تا تصمیمات لازم در این زمینه گرفته و نتیجه آن هفته آینده در کارگروه تنظیم بازار استان اعلام شود.

   دبیر کارگروه تنظیم بازار استان افزود: مشکلی در تامین شکر هم وجود ندارد و بازار در حالت تعادل قرار دارد و روزانه ۸۰ تن شیر در استان تولید می شود، قرار است قیمت مصوب شیر از قرار کیلویی ۲۵ هزار و ۵۰۰ ریال تحویل شود و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در ادامه افزود: براساس گزارش اتحادیه میوه و تره بار در خصوص تامین میوه هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و قیمت بسیاری از میوه ها در حال کاهش است.

   این مقام مسئول با تشکر از همکاری واحدهای صنفی در همراهی و تثبیت قیمت ها در بازار خاطرنشان کرد: برپایه گزارش کمیته حمل و نقل استان، تاکنون یکهزار و ۱۱۷ مدرسه استان در سامانه « سپند» ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۹۰۰ مدرسه اطلاعات تکمیلی را پر کردند که اطلاعات ۸۶۹ مدرسه تایید شده است.

   علمدار یزدی خاطرنشان کرد: تاکنون سه هزار و ۳۰۸ راننده مدرسه در سامانه یادشده ثبت نام کردند که اطلاعات ۲ هزار و ۹۹۰ نفر تکمیل شد که در نهایت اطلاعات ۲ هزار ۶۳۴ راننده مورد تایید قرار گرفته است.

   وی ادامه داد: براساس گزارش وزارت صنعت ، معدن و تجارت، استان یزد همچنان در رسیدگی به شکایات رتبه برتر و همچنین نظر سنجی مردمی در سامانه ۱۲۴ رتبه اول را کسب کرده است.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: