• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد :

   رتبه پنجم گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید

   رتبه پنجم گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : در زمینه پرداخت تسهیلات رونق تولید در سالجاری ، استان گلستان رتبه پنجم کشور را به خود اختصاص داده است.

   به گزارش شاتا، حسین طلوعیان در دویست و سی و نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در محل فرمانداری آزادشهر برگزار گردید، اظهارداشت : رونق تولید و در نتیجه ایجاد اشتغال پایدار در استان از جمله اهداف جدی و برنامه‌های مدنظر مدیران گلستان است.

   وی افزود : در این زمینه با جذب تسهیلات مناسب و پرداخت به پروژه‌های اعلام شده در سال جاری توانستیم با پرداخت بیش از دو هزار و ۸۸۶ میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه گذاران از طریق ۸ بانک عامل ، رتبه پنجم را در سطح کشور کسب نماییم.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: شهرستان آزادشهر با پرداخت بیش از ۹۱۲ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به هفت طرح پیشنهادی در رتبه نخست گلستان قرار دارد.

   طلوعیان گفت: تسهیلات تبصره ۱۸ از جمله مهمترین ابزار ایجاد و حفظ اشتغال در استان‌ها است که گلستان در این زمینه نیز با پرداخت ۷۴۰ میلیارد ریال رتبه ۱۲ را در کل کشور به خود اختصاص داده و گنبدکاووس نیز با پرداخت ۳۰۰ میلیارد ریال از این طریق، رتبه نخست استانی را داراست.

   وی با اشاره به کسب رتبه ششم گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی مراکز تولیدی در کل کشور بیان کرد: آق قلا با دارا بودن هشت پروژه بازسازی و جذب ۱۶۴ میلیارد ریال، رتبه اول در استان را به دست آورده‌است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود : در تلاشیم با رفع بیشتر موانع تولید و هماهنگی بیشتر برای پرداخت تسهیلات لازم به سرمایه‌گذاران، رونق تولید را در سطح استان افزایش داده و اشتغالزایی مناسبی را برای گلستان به ارمغان بیاوریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: