• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه :

   به زودی گوشت منجمد تنظیم بازار در فروشگاههای سطح استان کرمانشاه عرضه می شود

   به زودی گوشت منجمد تنظیم بازار در فروشگاههای سطح استان کرمانشاه عرضه می شود

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: به منظور رفاه حال شهروندان به زودی گوشت منجمد در فروشگاههای سطح استان عرضه می شود.

   به گزارش شاتا، محسن دارابی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه با اعلام این خبر، افزود: این سهمیه جذب شده و بزودی با رعایت جامعه هدف در سطح فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی مصرف ادارت توزیع خواهد شد.

   وی همچنین تصریح کرد: کارگران، بازنشستگان کشوری و لشگری، کارمندان، رانندگان وسایط نقلیه سبک و سنگین و افرادوتحت پوشش نهادهای حمایتی می توانند از این سهمیه گوشت منجمد تنظیم بازار استفاده کنند.

   گفتنی است که در ابتدای این جلسه عزیزی «مدیرکل تعاون،رفاه و امور اجتماعی استان کرمانشاه» گزارشی از آخرین وضعیت بسته حمایت معیشتی مردم استان را ارائه کرد.

   همچنین حاتمی «معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه» با تاکید بر نقش حمایت دولت از بخش تولید در سال رونق تولید گفت: اختصاص سهمیه کالاهای اساسی تنظیم بازار علاوه بر تامین نیاز قشر آسیب پذیر باید بخشی از آن به تولید نیز اختصاص یابد.

   وی در ادامه به تقاضای زنبور داران به حمایت از آنان افزود:به منظور حمایت از این صنعت میزان 350 تن سهمیه شکر به زنجیره تولید عسل اختصاص یابد تا در این صنعت نیز شاهد رشد و شکوفایی شویم.

   شایان ذکر است که نوزدهمین نشست کارگروه تنظیم بازار استان به ریاست حاتمی «معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه» و با حضور دارابی «رییس سازمان صمت استان کرمانشاه» و اعضای این کارگروه در سالن جلسات استانداری کرمانشاه برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: