• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در جلسه شورای معادن :

   معادن در تولید و اشتغال و توسعه همه جانبه استان نقش مهمی دارند

    معادن در تولید و اشتغال و توسعه همه جانبه استان نقش مهمی دارند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در شورای معادن استان گفت: نقش معادن در تولید و اشتغال و توسعه همه جانبه استان موضوع اساسی است که نظام و دولت به آن عنایت دارد.

   به گزارش شاتا، علمدار یزدی افزود: فعالان معادن همواره به مسوولیت‌های اجتماعی خود عنایت دارند و قطعا تداوم رعایت مقررات با تعامل و همکاری موجب تحقق اهداف نظام در این بخش مهم است .

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: یزد در زمینه معادن در کشور از جایگاه مهمی به خاطر ظرفیت و ذخایر برخوردار است و رسیدگی به مسائل آنها همواره پیگیری و اقدام می‌شود.

   محمدرضا علمدار یزدی افزود: در توسعه استان و رونق تولید و ایجاد اشتغال، معادن نقش آفرین هستند و در این زمینه مهم تاکنون اقدام‌های مناسبی انجام گرفته و قطعا با حمایت و همکاری مسوولان ادامه دارد.

   وی همچنین به انجام تعهدات تمام واحدها و همکاری‌ها در چارچوب مقررات تاکید کرد و بیان داشت: دولت با جدیت از حضور و همکاری به خصوص مسوولیت اجتماعی معادن در راستای برنامه‌های مورد نیاز حمایت دارد.

   استاندار یزد نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های یزد در این بخش مهم افزود: برای افزایش تولید و اشتغال بیشتر، موضوع معادن و فعالان این عرصه همواره مدنظر بوده و این روند با قوت ادامه دارد.

   وی ادامه داد: ایجاد زیرساخت‌های ضروری برای فعالیت جدی و مناسب معادن با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله امور مورد تاکیدی است که تاکنون بدون مشکلی در استان صورت گرفته است.

   این مسوول اظهار داشت: تسهیل امور معادن در زمینه‌های مورد نیاز با حمایت و همراهی سایر بخش‌های دولتی و مشارکت و پیگیری فعالان این عرصه باید همواره در استان مورد عنایت خاص قرار گیرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: