• گشایش نمایشگاه فرش دستباف و برگزاری کارگروه فرش در استان همدان

   با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران انجام شد؛

   گشایش نمایشگاه فرش دستباف و برگزاری کارگروه فرش در استان همدان

   گشایش نمایشگاه فرش دستباف و برگزاری کارگروه فرش در استان همدان

   شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف، دستبافته‌های سنتی، تابلو فرش، گلیم و جاجیم چهارشنبه شب با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گشایش یافت. 

   به گزارش شاتا، در این نمایشگاه ۶۱ واحد از تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف،دستبافته‌های سنتی،تابلو فرش،گلیم و جاجیم شهرهای همدان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد، اصفهان، آذربایجان غربی، نائین، فارس، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، گلستان، سنقر و مرکزی محصولات خود را در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع به نمایش گذاشته‌اند.

   محصولات این شرکت کنندگان شامل انواع فرش دستباف اردکان، یزد و کاشمر، انواع فرش و تابلو فرش ابریشم قم، فرش های نفیس تبریز، افشار و بیجار، اصفهان و نائین، گزل بافت قشقایی، انواع فرشهای چله ابریشم و کرک و گل ابریشم، فرش های گیاهی سنندج، انواع گلیم و گبه، انواع فرش های بختیاری و یلمه، اراک، ساروق و جیریا است که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره وسیعی را شامل می‌شود.

   شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف،دستبافته های سنتی،تابلو فرش،گلیم و جاجیم تا ۲۵ آذرماه دایر است و علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ و در روز جمعه به صورت یکسره ۱۰ تا ۲۱ مراجعه کنند.

   *برگزاری کارگروه فرش استان همدان با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران*

   همچنین کارگروه فرش استان همدان امروز پنج شنبه با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و استاندار همدان برگزار شد.

   در این کارگروه، حفظ و اعتلای جایگاه فرش دستباف ایران، عرضه آخرین دستاوردها و محصولات بازار فرش دستباف به علاقه مندان و هم افزایی بین فعالان حوزه فرش دستباف در حفظ و توسعه بازار مورد تاکید قرار گرفت.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: