• رئیس سازمان صمت استان کردستان خبر داد :

   مشارکت خوب شهروندان کردستانی در نظارت بر بازار

   مشارکت خوب شهروندان کردستانی در نظارت بر بازار

   از 25 آبان لغایت 15آذر ماه سال جاری تعداد 346 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 128مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   به گزارش شاتا، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از 25آبان ماه لغایت 15آذرماه سال جاری در مجموع 5 هزار و 996 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   محمد دره وزمی با بیان کشف 5 هزار و 996 مورد تخلف در این بازرسی­ها خاطر نشان ساخت: در این رابطه 683 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت می­باشد که در این پرونده ها در مجموع 2 میلیارد و 914 میلیون و 2هزار 641 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 346 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 128مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   دره ­وزمی در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: