• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان :

   ثبت بیش از 1800 مورد گزارش مردمی طی سالجاری

   ثبت بیش از 1800 مورد گزارش مردمی طی سالجاری

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: امسال یک هزار و ۸۴۷ گزارش مردمی برای شکایت از تخلف واحدهای صنفی توسط سامانه ۱۲۴ دریافت شده است.

   به گزارش شاتا، محمدرضا صفی خانی افزود: از این تعداد گزارش مردمی، یکهزار و ۴۶۵ مورد در حوزه کالا و ۳۸۲ مورد خدمات بوده که تاکنون گزارش بازرسی ۴۴۲ مورد تهیه شده است.

   وی ادامه داد:‌ ۴۴۱ مورد گزارش مردمی که بازرسی آنها انجام شده در دست بررسی است و تاکنون رضایت تعدادی از شاکیان جلب شده است.

   وی تصریح کرد: در هشت ماهه سال گذشته یکهزار و ۴۹۱ گزارش مردمی در ستاد ۱۲۴ دریافت شد که از این تعداد یکهزار و ۱۸۱ فقره در حوزه کالا و ۳۱۰ مورد در بخش خدمات بود که ۱۳۱ مورد موفق به جلب رضایت شاکیان شدند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: هشت ماهه امسال ۷۱ هزار و ۲۲۵ بازرسی از بازار انجام شده که نسبت به ۵۳ هزار و ۳۱۰ فقره مدت مشابه سال گذشته، ۳۳.۶ درصد رشد داشته است.

   صفی خانی تعداد پرونده های تخلفاتی امسال و سال گذشته را به ترتیب سه هزار و ۹۹۶، و سه هزار و ۸۹۶ فقره برشمرد و گفت: ارزش ریالی پرونده ها از حدود ۶۰ میلیارد تومان در سال گذشته، اکنون به بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان رسیده و رشد ۷۰ درصدی دارد.

   وی تاکید کرد:‌ مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی از قبیل کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، عدم درج قیمت و یا ارائه فاکتور، مراتب را با شماره ۱۲۴ درمیان بگذارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: