• معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه؛

   تسهیلات 200 میلیون ریالی قرض‌الحسنه در اختیار خریداران فرش دستباف قرار می‌گیرد

   تسهیلات 200 میلیون ریالی قرض‌الحسنه در اختیار خریداران فرش دستباف قرار می‌گیرد

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین اتحادیه فرش دستباف و بانک مهر ایران منعقد شده؛ خریداران فرش دستباف می‌توانند از تسهیلات 200 میلیون ریالی قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد استفاده کنند.

   به گزارش شاتا، احسان باقر خانی در جلسه کمیته فرش از برگزاری قریب‌الوقوع نمایشگاه استانی فرش دستباف خبر داد و افزود: این نمایشگاه از 29 دی‌ماه الی 4 بهمن‌ماه سال جاری در فضایی بالغ‌بر 1700 متر و تعداد 116 غرفه با حضور تولیدکنندگان و بافندگان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

   وی در ادامه تصریح کرد: در سال رونق تولید همه در تلاش هستیم که کالای ایرانی به‌ویژه فرش دستباف که یک کالای استراتژیک و صد در صد ایرانی است رونق یابد و در این راستا بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین اتحادیه فرش دستباف و بانک مهر ایران منعقدشده؛ خریداران فرش دستباف می‌توانند از تسهیلات 200 میلیون ریالی قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد استفاده کنند.

   گرامی پور«معاون شعب بانک مهر ایران» نیز در این جلسه با بیان این مطلب که بانک مهر ایران پیشرو در ارائه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه است، افزود: در سال گذشته 32 فقره تسهیلات به مبلغ 460 میلیون تومان به خریداران فرش دستباف که از شرکت سهامی فرش استان کالا خریداری کردند؛ پرداخت‌شده است.

   وی در ادامه افزود: سقف تسهیلات برای خرید فرش دستباف 200 میلیون ریال با کارمزد 4 درصد است.

   گفتن است که در این جلسه مشکلات کارگاه‌های قالی‌بافی نیز از سوی تولیدکنندگان مطرح شد.

   هشتاد و سومین جلسه کمیته فرش دستباف استان با حضور احسان باقر خانی «معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت استان کرمانشاه»، گرامی پور «معاون شعب بانک مهر ایران»، نمایندگانی از کمیته امداد امام (ره)، شرکت سهامی فرش ایران، اتحادیه فرش دستباف، نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه و جمعی از کارگاه داران فرش دستباف صبح امروز در سالن جلسات حوزه بازرگانی برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: