• اصناف توزیع کننده کالای اساسی در استان بوشهر ملزم به ثبت نام در سامانه جامع تجارت هستند

   اصناف توزیع کننده کالای اساسی در استان بوشهر ملزم به ثبت نام در سامانه جامع تجارت هستند

   معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: کلیه صنوف عمده و خرده فروش توزیع کننده کالاهای اساسی ملزم به ثبت نام درسامانه جامع تجارت به آدرس https://www.ntsw.ir می باشند.

   به گزارش شاتا؛ ابوالقاسم محمد زاده با اشاره به ضرورت اجرای ابلاغیه ریاست جمهوری با عنوان"ضوابط اختصاصی نهاده‌ها و کالاهای اساسی" افزود: طبق صورتجلسه شماره 32745/1/119 مورخ 10آذرماه از سوی این سازمان مقرر گردید از سوی اتاق اصناف مرکز استان ضمن اطلاع‌رسانی به واحدهای تحت پوشش خود کلیه عمده‌فروشان و خرده‌فروشان در هفت قلم کالای اساسی (شامل: برنج خارجی، چای خشک خارجی،گوشت قرمز، شکرخام و سفید، روغن خام و نباتی و لاستیک) جهت ثبت نام در سایت سامانه جامع تجارت ملزم گردند.

   محمد زاده عنوان کرد: با توجه به انجام آموزش های لازم به صنوف مربوطه در این خصوص مقرر گردید صنوفی که تاکنون در سامانه مورد اشاره ثبت نام نکرد‌ه‌اند در اسرع وقت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و ثبت نام را انجام دهند.

   معاون سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرتاکید کرد: پیرو هشتمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی مرکز استان مقرر شد اتاق اصناف بوشهر و اتحادیه‌های صنفی مرتبط در صورت عدم تمکین و خودداری از ثبت اطلاعات، به‌استناد بند د ماده 28 قانون نظام صنفی و آیین‌نامه اجرایی آن، اقدام لازم را نمایند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: