• 4062 مورد بازرسی از اصناف استان بوشهر در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر قیمت کالا و خدمات

   4062 مورد بازرسی از اصناف استان بوشهر در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر قیمت کالا و خدمات

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : از تاریخ 25 آبان ماه امسال و همزمان با شروع طرح تشدید نظارت بر قیمت کالا و خدمات در استان بوشهر تا کنون تعداد 4 هزار و 62 مورد بازرسی از صنوف مختلف استان انجام گرفته است.

   به گزارش شاتا، سید حسین حسینی افزود: از آغاز طرح تشدید نظارت بر قیمت کالا و خدمات در اجرایی شدن اصلاح قیمت بنزین از 25 آبان تا 9 آذر در استان بوشهر تعداد 4 هزار و 62 مورد بازرسی به همراه364مورد پرونده با ارزش بالغ بر 2میلیارد و 180 میلیون ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرت حکومتی ارسال شده است.

   حسینی با اشاره به افزایش تیم های بازرسی بر قیمت کالا و خدمات بصورت مستمراز سوی این سازمان درراستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان اضافه کرد: طی بازه زمانی مذکور تعداد 676مورد گزارش مردمی ازطریق ستادخبری رسیدگی به شکایات این سازمان واصل شده که از این تعداد 525 مورد تلفنی، 90 مورد کتبی ، 31مورد حضوری ، 22مورد سایت 124 و تعداد 8مورد از طریق شماره 135 تعزیرات بوده است.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازارها خبر داد و گفت: با هرگونه افزایش قیمت برخورد شدید صورت می گیرد.

   وی اعلام کرد: سامانه 124 به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی است و همچنین ستاد خبری رسیدگی به شکایات مردمی مستقر درمعاونت بازرسی و نظارت این سازمان بصورت مستمر در حال فعالیت هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: