• برگزاری مراسم معارفه دو مدیر و یک مشاور ایمیدرو

   برگزاری مراسم معارفه دو مدیر و یک مشاور ایمیدرو

   برگزاری مراسم معارفه دو مدیر و یک مشاور ایمیدرو

   مراسم معارفه یک مشاور و همچنین تکریم و ‌معارفه دو مدیر ایمیدرو (مشاور رئیس هیات عامل در مناطق ویژه و نیز مدیر حقوقی و امور قرادادها و مدیر روابط عمومی) با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد.

   به گزارش شاتا به نقل از ایمیدرو، دکتر خداداد غریب پور در مراسم معارفه سیدعلی اصغر علامه، به عنوان مشاور رئیس هیات عامل در مناطق ویژه ایمیدرو (کاشان، لامرد، پارسیان و خلیج فارس) گفت: وی تجربه مناسبی در امور اقتصادی و سرمایه گذاری دارد.
   وی افزود: آقای علامه قرار است مشاور هیات عامل در مناطق ویژه ایمیدرو شامل کاشان، لامرد، پارسیان و خلیج فارس فعالیت کند.
   رئیس هیات عامل ایمیدرو درباره سید عبدالله پورعباسی، مدیر جدید حقوقی و امور قراردادها گفت: وی وکیل حقوقی بوده و سابقه مشاور حقوقی را دارد و در کار خود متعهد و جدی است. وی پیش از این نیز سابقه مدیرعاملی داشته است.
   وی از زحمات چندین ساله مژده معصوم پور در سمت مدیر حقوقی و امور قراردادهای ایمیدرو تشکر کرد و افزود: وی از نیروهای قدیمی و باسابقه سازمان است و در سمت مشاور رئیس هیات عامل فعالیت خواهد کرد.
   غریب پور درباره محمد سپهر به عنوان مدیر جدید روابط عمومی ایمیدرو گفت: وی از تجربه بالا و قابل توجهی در امور رسانه ای و روابط عمومی برخوردار است.
   وی در ادامه از زحمات دوره فعالیت حسین منصوری، مدیر سابق روابط عمومی تشکر کرد و افزود: وی پیشتر استعفای خود را اعلام کرده بود که در ابتدا مورد موافقت قرار نگرفت.
   غریب پور، اظهار امیدواری کرد که منصوری در سمت جدید که به زودی مشخص می شود موفق باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: