• استاندار گلستان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ؛

   پرداخت تسهیلات باید به رونق تولید و اشتغال منجر شود

   پرداخت تسهیلات باید به رونق تولید و اشتغال منجر شود

   استاندار گلستان با بیان اینکه حدود ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به ۴۰۰ طرح و واحد تولیدی در ستاد تسهیل استان مصوب شده است ، گفت : با همکاری بانک ها و دستگاه های ذیربط ، پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی باید به رونق تولید و اشتغال در استان منجر شود.

   به گزارش شاتا، دکتر هادی حق شناس در دویست و بیست و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان, تصریح کرد: گلستان با پرداخت ۲۰۹ میلیارد تومان به ۳۹ طرح و واحد تولیدی در بین استان های کشور دارای رتبه ۵ است و البته با توجه به اینکه حدود دو ماه از آغاز پرداخت تسهیلات رونق تولید از محل تسهیلات مصوب سال 98 می گذرد ، پیش بینی می شود روند پرداخت در هفته های آتی سرعت بگیرد.

   وی با اشاره به همراهی مناسب بانک ها ، افزود: بانک های استان در سالجاری قریب به ۷۰۰ میلیارد تومان از منابع مختلف خود را در خصوص سیل هزینه کردند و امیدواریم در زمینه رونق تولید نیز همچون گذشته همکاری لازم را داشته باشند.

   استاندار گلستان یادآور شد : رفع مشکلات بانکی بنگاه های اقتصادی و ایجاد شرایط بهتر برای راه اندازی طرح های اشتغالزا از وظایف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید است و همه اعضا باید در این زمینه مشارکت کنند.

   گفتنی است در این جلسه با حضور دکتر حق شناس مشکلات ۴ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت رفع مسایل آنها اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: