• پرداخت بیش از۵۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین

    پرداخت بیش از۵۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین

   رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با دریافت ۲۱۶ تقاضا تسهیلات در بخش رونق تولید امسال مبلغ ۵۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به ۱۳ متقاضی پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا،دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین از ثبت نام ۲۹۵ فقره درخواست تسهیلات در سامانه بازسازی و نوسازی خبر داد و گفت: در استان قزوین تاکنون تعداد ۳۳ فقره تسهیلات به مبلغ ۸۴ میلیارد تومان پرداخت شده است که در ملغ پرداخت رتبه ۳ کشور را دارا هستیم.

   لشگری معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت استان قزوین هم در این جلسه در تشریح برش استانی بند الف تبصره ۱۸ بخش صنعت ابلاغی وزارت صمت گفت: سهم استان قزوین از این اعتبار هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در حوزه سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی است که با تحقق آن برای پنج هزار ۴۵۲ نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

   وی در ادامه گفت: تاکنون ۱۵۳ فقره درخواست تسهیلات ثبت گردیده است و در همین راستا تاکنون ۴۵ طرح جهت اخذ تسهیلات به مبلغ ۲۸۵ میلیارد تومان به بانکهای عامل استان معرفی گردیده است که دو فقره تسهیلات در استان قزوین از محل تبصره ۱۸ به مبلغ ۴۸ میلیارد تومان پرداخت شده است.

   وی تصریح کرد: طی هفته گذشته ۴۹ فقره توسط کمیته بررسی در بخش صنعت مورد بازدید قرار گرفت که ۳۹ مورد موافقت این کمیته قرار گرفت.

   در ادامه این جلسه در قالب کارگروه رفع موانع تولید به مشکلات ۲ واحد تولیدی رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: