• رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد

   برنامه ریزی طرح تنظیم بازار میوه شب عید سال ۱۳۹۸ در استان گلستان کلید خورد

   برنامه ریزی طرح تنظیم بازار میوه شب عید سال ۱۳۹۸ در استان گلستان کلید خورد

   جلسه هماهنگی برنامه ریزی برای طرح تنظیم بازار میوه و مرکبات شب عید و کنترل و نظارت آن در استان گلستان در سازمان صنعت،معدن وتجارت این استان برگزار شد.

   به گزارش شاتا،حسین طلوعیان رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت:کمیته راهبردی تنظیم بازار میوه استان گلستان با حضور نمایندگان دستگاههای موثر از جمله سازمان صنعت معدن و تجارت، استانداری، تعزیرات حکومتی وسازمان تعاونی روستایی، سازمان جهاد کشاورزی استان تشکیل و بر روند تامین ، ذخیره سازی و توزیع میوه نظارت دارند.

   وی گفت:این کمیته ضمن انتخاب مباشر تامین و توزیع عمده و خرده، نسبت به تعیین حق الزحمه آنان و تعیین و تعدیل قیمت عرضه میوه و در نهایت ضمن بررسی اسناد و مدارک نسبت به تایید صورت وضعیت نهایی استان اقدام می‌نماید.

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان در این جلسه هدف کمیته تنظیم بازارمیوه شب عید را حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه دانست و افزود: کمیته تنظیم بازار و توزیع میوه شب عید از سوی دولت حمایت از عموم مردم و اقشار آسیب پذیر جامعه است و به همین دلیل باید بر اساس آمار واقعی نیاز استان صورت گیرد.

   طلوعیان گفت:در اولین جلسه کمیته راهبردی استانی طرح مذکور همراه با عملیات رصد بازار میوه از منظر دستگاههای عضو کمیته راهبردی، پیش بینی اولیه تأمین برای استان گلستان حدود 400 تن سیب درختی و 600 تن پرتقال تامسون شمال به تصویب رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: