• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:

   فعالیت بیش از 104 هزار واحد صنفی در استان آذربایجان غربی

   فعالیت بیش از 104 هزار واحد صنفی در استان آذربایجان غربی

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد: در استان آذر بایجان غربی 104 هزار و 454 واحد صنفی دارای پروانه کسب در قالب 17 اتاق اصناف مشغول به فعالیت می باشند.

   به گزارش شاتا غلامرضا بابایی گفت: در استان آذر بایجان غربی 104 هزار و 454 واحد صنفی دارای پروانه کسب در قالب 17 اتاق اصناف مشغول به فعالیت می باشند.

   وی افزود: واحد های صنفی با کمترین سرمایه گذاری بیشترین اشتغال را در کل کشور و استان آذربایجان غربی به خود اختصاص می دهند. 261 هزار و 135 نفر بصورت مستقیم در واحد های صنفی استان مشغول به کار می باشند.

   بابایی اضافه کرد: برای ساماندهی و نظارت بهتر بر عملکرد واحد های صنفی در استان 17 اتاق اصناف و 233 اتحادیه تشکیل شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اذعان داشت: واحد های صنفی در قالب رسته های مختلف صنفی تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدماتی فنی ساماندهی شداند.

   وی به وضعیت کسب و کارهای مجازی در استان اشاره کرد و گفت: در استان آذربایجان غربی 945 واحد صنفی که در فضای مجازی فعال هستند دارای اینماد می باشند.

   بابایی عنوان کرد: در 6 ماهه نخست سال جاری در شهرستان های ارومیه و مهاباد 76 واحد صنفی که در فضای مجازی فالیت خود را آغاز کرداند اینماد و آرم نماد اعتماد در یافت کرداند.

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی در پایان بیان کرد: در کل کشور 32 شرکت بازاریابی شبکه ای فعال می باشند که 8 شرکت بازاریابی شبکه ای در استان نمایندگی دارند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: