• محدودیت ها ناشی از تحریم می تواند یک فرصت برای کشور باشد/ صادرات مواد اولیه و خام به سمت حلقه آخر ارزش افزوده هدایت شود

   صادقی نیارکی در دیدار با انجمن صادرکنندگان مواد هیدروکربنی :

   محدودیت ها ناشی از تحریم می تواند یک فرصت برای کشور باشد/ صادرات مواد اولیه و خام به سمت حلقه آخر ارزش افزوده هدایت شود

   محدودیت ها ناشی از تحریم می تواند یک فرصت برای کشور باشد/ صادرات مواد اولیه و خام به سمت حلقه آخر ارزش افزوده هدایت شود

   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت گفت: محدودیت ها و تحریم های ایجاد شده می تواند تبدیل به فرصت شود، یک فرصت هست و باید صادرات مواد خام و اولیه از جمله میعانات را به سمت حلقه آخر ارزش افزوده هدایت کنیم.

   به گزارش شاتا، مهدی صادقی نیارکی در دیدار با اعضای انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان مواد هیدروکربنی بیان کرد: محصولات شیمیایی و پایه هیدرو کربنی از مزیت های کشور است و در این حوزه جزو کشورهای مزیت دار منبع پایه محسوب می شویم.

   او با یادآوری اینکه محدودیت های بین المللی صادرات نفت خام را هدف قرار داده است، تصریح کرد: باید به سمت ایجاد ارزش افزوده برویم و هر چقدر بتوانیم ارزش افزوده بیشتری ایجاد کنیم برای کشور مفید تر است و با محدودیت ها مقابله خواهد شد.

   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت با بیان اینکه صادرات محصول با ارزش افزوده بالاتر به توسعه صادرات غیرنفتی کشورمان کمک می کند، گفت: برخی محدودیت ها یک نوع فرصت محسوب می شود و باید صادرات را به سمت حلقه آخر ارزش افزوده هدایت کنیم.

   صادقی نیارکی در خصوص انجمن نیز تصریح کرد: انجمن نگارش یک مرامنامه را در دستور کار خود قرار دهد و در ترویج این مرامنامه بکوشد و برای عضویت در انجمن صلاحیت سنجی بشود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: