• مهندس فرامرزی خبر داد:

   رشد 21 درصدی وصول حقوق دولتی معادن در استان کهگیلویه و بویر احمد

   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۸ بیش از ۳ هزار و ۴۷۳ میلیون ریال حقوق دولتی از بهره برداران معادن و دارندگان مجوزهای برداشت موقت مواد معدنی وصول شده است.

   به گزارش شاتا دارا فرامرزی افزود : کهگیلویه و بویراحمد در وصول حقوق دولتی معادن ، در شش ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ ، بیش از ۲۱ درصد رشد داشته است.
   وی با اشاره به رشد بیش از ۲۱ درصدی وصول حقوق دولتی معادن نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهارکرد: در شش ماهه نخست سال ۹۷ ، وصولی حقوق دولتی ۲ هزار و ۸۵۵ میلیون ریال بوده است.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمداز وجود ۷۴ فقره پروانه بهره برداری معدن در استان خبر داد و خاطرنشان کرد : این معادن با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۲ میلیارد ریال و اشتغال ۷۲۴ نفر، دارای بیش از یک میلیارد و ۵۱۶ میلیون تن ذخیره معدنی هستند و در حال حاضر ۴۴ معدن در استان فعال و در حال بهره برداری هستند.
   فرامرزی اضافه کرد: عمده مواد معدنی استان، مواد اولیه سیمان، گچ، اهک،سنگ لاشه و مالون، مرمریت، بوکسیت ، سلستین، مارن و ....می باشد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: