• بیش از 93 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در آذربایجان غربی انجام شد

   بیش از 93 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در آذربایجان غربی انجام شد

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: طی 6 ماهه نخست سال جاری در راستای کنترل بازار 93 هزار و 448 مورد بازرسی از واحد های صنفی و غیر صنفی در سطح استان انجام شده است.

   به گزارش شاتا علیرضا محمودی گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری در راستای کنترل بازار 93 هزار و 448 مورد بازرسی از واحد های صنفی و غیر صنفی در سطح استان انجام شده است.

   وی ادامه داد: بازرسی های انجام شده در 6 ماهه نخست امسال منجر به تشکیل 5 هزار و 734 پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از 387 میلیارد ریال شده و جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید است.

   محمودی ادامه داد: 2 هزار و 534 مورد بازرسی در جهت رصد و پایش انبار ها و مراکز نگهداری کالا در استان انجام و 40 پرونده تخلف به ارزش ریالی 34 میلیارد ریال برای مراکز کتخلف تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: عمده تخلفات کشف شده در راستای بازرسی از انبارها، سردخانه ها و مراکز نگهداری کالا شامل احتکار، گران فروشی، قاچاق، عدم اعلام موجودی و اختفا و امتناع از عرضه است.

   محمودی هم چنین به شکایات واصله مردمی به مرکز 124 نظارت و بازرسی سازمان اشاره کرد وگفت: طی 6 ماه نخست سال جاری 2 هزار و 356 شکایت مردمی از طریق مرکز 124 سازمان واصل شد که یک هزار و 517 مورد شکایات تلفنی، 667 شکایت حضوری و 172 مورد شکایت کتبی می باشد.

   وی افزود: بعد بررسی و رسیدگی به شکایات مردمی یک هزار و 149 مورد تخلف اثبات، یک هزار و 39 مورد غیر وتخلف و 168 مورد نیز در حال رسیدگی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: