• 120 واحد صنعتی در آذر بایجان غربی طی 6 ماهه نخست سال به بهره برداری رسید

   120 واحد صنعتی در آذر بایجان غربی طی 6 ماهه نخست سال به بهره برداری رسید

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: طی 6 ماه نخست سال جاری 120 فقره پروانه بهره برداری برای واحد های ایجادی و توسعه ای در استان صادر شده است.

   به گزارش شاتا معصوم علی اکبری گفت: طی 6 ماه نخست سال جاری 120 فقره پروانه بهره برداری برای واحد های ایجادی و توسعه ای در استان صادر شده است.

   وی افزود: با صدور 120 فقره پروانه بهره برداری برای واحد های صنعتی در استان، زمینه اشتغال مسقیم برای 880 نفر، با حجم سرمایه گذاری 2 هزار 179 میلیارد ریال فراهم شد.

   علی اکبری ادامه داد: در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است. 27 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید بازگردانی شده است.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: در خصوص صدور پروانه بهره برداری نسبت به بازه زمانی سال گذشت در استان رشد 50 درصدی روبرو بودیم.

   علی اکبری با اشاره به وضعیت صدور جواز تاسیس و توسعه گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری 288 فقره جواز تاسیس صادر شده است که نسبت به سال گذشته در بازه زمانی مشابه با 13 درصد رشد همراه می باشد.

   وی اظهار امید واری کرد وگفت: با به بهره برداری رسیدن واحدهای که جواز تاسیس صادر شده زمینه اشتغال برای 4 هزار و 947 نفر بصورت مستقیم فراهم خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: