• طی 6 ماهه ابتدای سال صورت گرفت :

   بیش از 69 هزار بازرسی و تشکیل3600 فقره پرونده تخلف در استان یزد

    بیش از 69 هزار بازرسی و تشکیل3600 فقره پرونده تخلف در استان یزد

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد گفت: طی شش ماهه اول سال جاری تعداد 69 هزار و 172 واحد صنفی و غیر صنفی در بخشهای مختلف تولیدی ، توزیعی ، خدماتی و خدمات فنی مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد 4202 مورد تخلف کشف و در قالب 3648 فقره پرونده به ارزش بیش از 106 میلیارد و 972 میلیون و 484 هزار تومان در زمینه تخلفات احتکار، گرانفروشی، کم فروشی، تقلب ، عرضه خارج از شبکه و سایر تخلفات جهت رسیدگی و صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   به گزارش شاتا علمدار یزدی در خصوص گزارش تخلفات اقتصادی افزود: در این مدت 2344 مورد گزارش مردمی از طریق ستاد خبری دریافت که شامل 547 مورد گزارش کتبی و 1507 مورد شفاهی و 284 مورد حضوری و 600 مورد توسط ناظرین افتخاری گزارش شده است و از این تعداد 900 مورد متخلف و 1416 مورد غیر متخلف شناخته شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ادامه داد: بر این اساس بیشترین تماسهای تلفنی صورت گرفته در زمینه مواد غذایی، خودرو و خدمات خودرویی ، لاستیک ، لوازم التحریر میباشد.

   وی افزود : در این مدت بیشترین تخلفات احرازی مربوط به گرانفروشی ، عدم درج قیمت و یا عدم صدور صورتحساب بوده است 59 مورد احتکار، عرضه خارج از شبکه و عدم اعلام موجودی کالا نیز شامل دیگر عناوین تخلفات صورت گرفته در این دوره اعلام شده است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان یزد تاکید کرد : شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی ، تقلب ، عدم درج قیمت و غیره مراتب را با تلفن 124 اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: